Jūs esate čia

Juridiniams asmenims

Juridiniams asmenims teikiame kompleksines teisines paslaugas: konsultuojame įmonės veiklos, mokesčių mokėjimo klausimais, atstovaujame  įmonės interesus  derybose, padedame spręsti visus kasdieninius teisinius klausimus ir teisines problemas.

Atliekame ikiteisminį skolų išieškojimą iš juridinių asmenų, ruošiame  procesinius teisinius dokumentus- pareiškimus, skundus, ieškinius, atsiliepimus, dublikus, triplikus ir pan., rengiame teisinius dokumentus įmonės veiklos klausimais, sutartis, atstovaujame įmonės interesus teisme, atliekame pateiktų teisinių dokumentų teisinį vertinimą, atstovaujame klientus įvairiose valstybinėse institucijose bei privačiose įmonėse, atstovaujame klientus derybose, teisinių ginčų sprendime.

Steigiame ir padedame įsteigti įmones: individualias įmone, mažąsias bendrijas, uždarąsias akcines bendroves ir kt.

Juridiniams asmenis teikiamos paslaugos tiek vertinant advokato darbą valandinio atlyginimo kaina, tiek klientams mokant fiksuotą mėnesinį užmokestį už suteiktas teisines paslaugas.

Teisinės paslaugos už fiksuota kainą, tai teisininkas dirbantis Jūsų įmonei, tai žmogus su kuriuo Jūs visada galėsite pasitarti, pasikonsultuoti,  jam mokamas aiškus sutartyje numatytas mokestis ir Jūs visada žinosite, kad už teisines paslaugas neišleisite daugiau nei numatyta sutartyje. Privalumai: jūs turite visada pasiekiame teisinę pagalbą neatidėliotinais teisiniais klausimais, visada operatyviai pasiekiamos teisinės konsultacijos, turite savo juristą ar teisininką, jo nereikia įdarbinti savoje įmonėje ir mokėti už jį mokesčių. Paslaugos teikiamos teisinių paslaugų sutarties pagrindu.Mob. tel. 8 609 77073
Tel. / Faks.: 8 (46) 215148
Mažoji Smilties g. 2-13, LT-92137 Klaipėda

© 2011-2019 Advokato Roberto Skėrio kontora.
Visos teisės saugomos.

Sukurta: iTechnologijos.lt